EN

O nás

Vitajte v Infei
Pet Products
Spol., s.r.o

Infei Pet Products Co., Ltd.je popredným výrobcom vodítko pre domáce zvieratá, Miska pre Zvieratá, Utierka pre Zvieratá, Pelech pre Zvieratá, pet obojok, Strom pre zvieratká, hračky pre domáce zvieratá atď., s komplexným a vedeckým systémom riadenia kvality.

Máme vlastné oddelenie výskumu a vývoja, schopnosť prispôsobiť akékoľvek potreby vašich produktov. Vaše produkty OEM a ODM sú vítané, naši profesionálni inžinieri a dizajnéri môžu realizovať vaše nápady. „Spokojnosť zákazníka“ je našou najväčšou snahou, budeme sa snažiť poskytnúť našim klientom vysokú kvalitu, konkurencieschopnú cenu, včasné dodanie a efektívnu komunikáciu.

Doteraz sme exportovali do viac ako 80 krajín a regiónov. Hľadáme tiež profesionálnych distribútorov, ktorí by predávali naše produkty v rôznych okresoch a regiónoch a umožnili viacerým zákazníkom, aby spoločne zdieľali riešenie.

V budúcnosti budeme pokračovať v rozvoji zámorských trhov a prinášať kvalitné produkty viacerým zámorským partnerom za konkurencieschopné ceny.

10 Roky skúseností

Výrobná kapacita viac ako 200,000 XNUMX kusov mesačne.

Kompletné výrobné linky

Profesionálny tím QC; R&D team.

V čase dodania

Dostatočný inventár, môže byť odoslaný rýchlo do 3 dní.

Dobrá kvalita

Prísne normy obstarávania surovín na zabezpečenie kvality produktu.

naše dielňa

Čo hovoria naši klienti!

Veľmi dobré, bola to dobrá skúsenosť s nákupom, kvalita materiálu je dobrá, servisný prístup predajcu je tiež veľmi dobrý, dodanie je rýchle, v budúcnosti budem nakupovať od Yingfei,

Som veľmi spokojný so servisným prístupom predajcov Yingfei. Aby mi pomohli vyriešiť problémy, často sa so mnou rozprávajú uprostred noci v ich miestnom čase a pomáhajú mi riešiť mnohé naliehavé záležitosti.

Búdy a hračky pre psov od nich kupujem veľakrát do roka. Dobré služby a kvalita ma robia bez starostí a predaj v Spojených štátoch je veľmi hladký.

Ich búdy, vodítka a oblečenie pre psov sú veľmi kvalitné a cenovo dostupné.

Špičková kvalita, vynikajúce služby zo mňa robia ich verného zákazníka.

Spolupracujeme s Yingfei už 5 rokov a zakaždým sme zaručili kvalitu a dodaciu lehotu. Sme kvalitný dodávateľ.

Prosím
odísť
správa
Tel / WhatsApp / WeChat:

Pridať:

Okres Wanyang Zhongchuang, kraj Cangnan, mesto Wenzhou, provincia Zhejiang

mačka

Pes

rýchle odkazy

Podpora IT Od